Školní matrika
Systém umožňuje vést elektronickou evidenci žáků a zaměstnanců a školní matriku a také generování XML souboru pro MŠMT sběr dat ze školních matrik.
Tisk vysvědčení
K dispozici jsou také tisky pololetních a koncových vysvědčení s QR kódem.
Webová stránka
Tisíce škol používají EduPage jako jediné školní webové stránky nebo jako doplněk ke svým aktuálním webovým stránkám. Vše je přizpůsobeno pro akademické prostředí. Na používání EduPage nejsou potřeba žádné technické znalosti.
Elektronická třídní kniha
Náš inteligentní systém zajistí, že učitel nemusí dělat žádnou práci, kterou může udělat počítač. Také zajistí, aby všechny údaje, které stačí zadat jen jednou, měli ihned k dispozici rodiče i učitelé. více informací
Známky
Učitelé mohou zadávat známky kdykoliv a kdekoliv. Rodiče jsou o nich ihned informováni. Průměry, kategorie, rozhodnutí, tiskové sestavy – systém za vás udělá všechno automaticky.
Docházka
Evidence docházky žáků i učitelů. Systém automaticky spočítá všechny údaje, které potřebujete, a informuje rodiče o absenci nebo pozdních příchodech žáků na hodinu. více informací
Rozvrh
Rozvrh je možno jednoduše publikovat na Vašich webových stránkách a systém EduPage automaticky použije vytvořený rozvrh v elektronické třídní knize, kalendáři, docházce, atd... více informací
Suplování
Administrace suplování přes web. Kromě toho, že je suplování vypublikováno na Vašich stránkách a v mobilní aplikaci, změny se přenesou i do elektronické třídní knihy a kalendářů.
Platby
Zadávání plateb, posílání připomínek rodičům, import plateb z banky a automatické spárování s platbami žáků. EduPage platební systém vám ušetří spoustu práce a učitelé budou mít více času na učení místo vybírání peněz ve třídě.
E-learning
Učitelé mohou vytvářet a sdílet elektronické učební materiály, které mohou použít v hodině nebo jako domácí úkol. Modul Testování umí dokonce automaticky oznámkovat žáky podle jejich výsledků.
Mobilní aplikace
Jedna z klíčových funkcí EduPage je mobilní aplikace. Všechny funkce jsou rychle a snadno k dispozici ve vašem mobilu. Učitelé mohou zadávat známky, žáci dělat elektronické testy, atd.  více informací
A mnohem více...
Školní fotogalerie, automatické zálohování dat, elektronická nástěnka, export na sociální média, školní kalendář a množství dalších funkcí.
S programom od aSc sme veľmi spokojní. Je uživateľsky prívetivý a pracuje spoľahlivo. Človek nemusí byť počitačovým odborníkom na to aby ho mohol používať. Program naozaj šetrí čas a robí prácu omnoho ľahšou. Veľmi sa tešime z novej funkcie plánovača úvazkov.
Peter Lechner
NMS Mayrhofen
Rakousko
Na našej základnej škole používame ETK od školského roku 2013/2014. Skúsenosti s ním sú veľmi pozitívne.
Angelika Falgschlunger
VS Matrei a. Br.
Rakousko
Speech Icon Další doporučení
Better Timetable

Spolupracuje s Vašim aktuálním systémem

Nemusíte hned změnit váš školní informační systém – aSc EduPage umí spolupracovat i s jinými systémy. Dali jsme si záležet na tom, abyste si mohli vybrat takové funkce, které možná chybí vašemu aktuálnímu školnímu informačnímu systému a abyste mohli používat oba systémy paralelně. Pokud se v budoucnu rozhodnete, že vám EduPage vyhovuje a chcete využívat více jeho funkcí, budou na Vás tyto funkce již  čekat.

Zaměřeno na komunikaci

Již 20 let vyvíjíme IT systémy pro školy a nic není pro nás větší výzvou než zjednodušit komunikaci mezi rodiči a školou. Toto opravdu posouvá školní data na novou úroveň. Tím, že rodiče mají přístup k údajům o docházce, ke známkám, domácím úkolům, učivu, atd., nejsou již neinformovaní a mohou se více zapojovat do vzdělávání svých dětí.

Better Timetable
Better Timetable

Kdykoli, kdekoli

S EduPage máte přístup ke školním údajům kdekoliv. Můžete zadat domácí úkol z domu, kontrolovat suplování z mobilu nebo zadávat docházku z tabletu přímo ve třídě. A nejdůležitější je, že takto jsou data uložena mnohem bezpečněji, než kdyby byla uložena lokálně, protože v případě krádeže počítačů nemohou být zneužita a neztratíte je.

Skvělý design

Vaše škola je perfektní, tak proč byste nemohli mít skvělé webové stránky? Profesionální webové stránky povzbudí vaše zaměstnance, přilákají rodiče a zájemce o studium do vaší školy a nakonec... Vaše škola si je zaslouží.

Better Timetable
Máme již školní informační systém, můžeme přesto používat aSc EduPage?

aSc EduPage funguje velmi dobře v návaznosti na jiné systémy. Může být použit jako kompletní systém nebo si můžete vybrat z funkcí, které chybí ve vašem současném systému.

Jak je náročné nastavit aSc EduPage?

Jednou z našich priorit je, aby aSc EduPage byl použitelný od začátku. Žádné nastavení, instalace nebo import dat nejsou nutná. Každá funkce funguje samostatně, což vám umožní postupovat vlastním tempem.

Nejsou bezpečnější pro administrátora data na papíře?

Uložená data na papíře nejsou příliš bezpečná. S aSc EduPage jsou šifrovaná data uložena v několika datových centrech a prakticky je nelze vymazat. A co víc, s aSc EduPage můžete tisknout cokoli a kdykoli, a pokud chcete, můžete uložit materiály v tištěné podobě nebo elektronické podobě ve své škole.

Všechno je super, ale pro mě je rychlejší mít údaje na papíře.

Možná ano. Ale na druhou stranu: rodiče se nedostanou k vašemu papíru. Určitě by měli vědět, co se děje ve škole. Pokud zadáte informace v mobilním telefonu (a to nejen kvůli bezpečnosti dat), rodiče mohou hned tyto informace vidět. Pokud je třeba vytvořit statistiky nebo vyplnit nějaké formuláře, nemusíte psát data znovu.

Co dělá aSc EduPage výjimečnějším ve srovnání s jinými školními informačními systémy?

Náš systém je používán v 175 zemích více než 20 let. Jsme odborníci v práci pro školy a věříme, že Vám můžeme pomoci nejen s věcmi, které musíte dělat, ale můžeme také poskytnout funkce na oživení běžných školních dnů žáků i učitelů.

Je bezplatná verze skutečně zdarma?

Ano, základní verze je zdarma. Tisíce škol používají EduPage zdarma jako svoji webovou stránku. Odesílají zprávy, texty o své škole, sdílejí fotografie, rozvrhy a denní suplování. Dokonce i v bezplatné verzi mohou učitelé pracovat s ostatními funkcemi. Neexistuje žádný limit, pouze vytištěné dokumenty obsahují vodoznaky. Jakmile jste si jisti, že systém EduPage je pro vás to pravé, můžete si zakoupit elektronickou třídní knihu a elektronickou žákovskou knížku pouze za 7 eur měsíčně.

Speech Icon Máte otázku ohledně aSs EduPage?
Basic
Plně použitelné
Standard
S elektronickou třídní knihou
EduPage PRO
Premium neomezené funkce
FREE 100Kč/měsíc 410Kč/měsíc
Webstránka
novinky, fotky, texty, kontaktní formulář...

max. 10 textových podstránek

Neomezeně

Neomezeně
Design webových stránek 2
standardní designy
2
standardní designy
50+
PRO designy
Elektronická třídní kniha
vodoznaky v tisku

Neomezeně

Neomezeně
Internetová žákovská knížka
vodoznaky v tisku

vodoznaky v tisku

Neomezeně
Evidence docházky učitelů a žáků
vodoznaky v tisku

Neomezeně

Neomezeně
Mobilní aplikace
HD fotografie
max. 300 fotografií

max. 300 fotografií

Neomezeně
Podpora
E-learning
tvorba interaktivních testů a lekcí

30 na učitele

30 na učitele

300 na učitele
Publikování rozvrhu
Publikování Vašeho školního rozvrhu online

Max. 1 rozvrh


Publikování suplování
Publikování každodenních změn v suplování
Online suplování
Správa online suplování
Elektronická digitální tabule
zobrazení důležitých informací na velké obrazovce
Online prostor
zveřejňování Word/Excel/video souborů

2000 MB
Platby
Komplexní kategorizace plateb
Prezentace, blogy, bannery
přidání poutavých prvků na Vašich stránkách
FREE 100Kč/měsíc 410Kč/měsíc

Vyzkoušejte aSc EduPage

Jednoduše vyplňte formulář vpravo a pošlete nám kontaktní údaje Vaší školy.