Web stránka
Tisícky škôl používajú EduPage ako jedinú školskú web stránku alebo ako doplnok ku svojej aktuálnej webovej stránke. Všetko je prispôsobené pre akademické prostredie. Na používanie EduPage nie sú potrebné žiadne technické vedomosti.
Elektronická triedna kniha
Náš inteligentný systém zabezpečí, aby učiteľ nemusel robiť takú prácu, ktorú môže za neho urobiť počítač. Tiež zabezpečí, aby všetky údaje stačilo zadať len raz a mali ich ihneď k dispozícii rodičia aj učitelia. viac informácií
Známky
Učitelia môžu zadávať známky cez webové rozhranie alebo cez mobilnú aplikáciu. Rodičia sú o nich ihneď informovaní. Priemery, kategórie, rozhodnutia, tlačové zostavy - systém za vás urobí všetko automaticky.
Dochádzka
Evidencia dochádzky žiakov aj učiteľov. Systém automaticky spočíta všetky údaje, ktoré potrebujete a informuje rodičov o chýbaniach alebo neskorých príchodoch detí na hodinu. Ponúkame taktiež plne integrovaný prístupový systém. viac informácií
Rozvrh
Rozvrh je možné jednoducho zverejniť na vašej web stránke a systém EduPage automaticky použije vytvorený rozvrh v elektronickej triednej knihe, kalendári, dochádzke, atď...  viac informácií
Suplovanie
Administrácia suplovania cez web. Okrem toho, že je vypublikované na vašej stránke a v mobilnej aplikácii, zmeny sa prenesú aj do elektronickej triednej knihy a do kalendárov.
Platby
On-line platby, zadávanie platieb, posielanie pripomienky rodičom, import platieb z banky a automatické spárovanie s platbami žiakov. EduPage platobný systém vám ušetrí veľa práce a učitelia budú mať viac času na učenie namiesto zbierania peňazí v triede.
E-Learning
Učitelia môžu vytvárať a zdieľať elektronické učebné materiály, ktoré môžu použiť na hodine alebo zadať žiakom na domácu úlohu. Automatické vyhodnocovanie testov. Všetky elektronické prípravy na hodinu môže mať učiteľ na jednom mieste.
Komunikácia
Konzultačné hodiny, elektronické ospravedlenky, žiadosti, elektronická prihláška, prihlasovanie sa na semináre, krúžky a iné akcie
Jedáleň
Zverejnenie jedálneho lístka, prihlasovanie a odhlasovanie sa zo stravy, platby stravníkov, evidencia jedál, objednávok a iné
Mobilná aplikácia
Kľúčovým prínosom Edupage je mobilná aplikácia. Umožňuje učiteľom, rodičom i žiakom prístup k funkciám EduPage prostredníctvom smartfónu kedykoľvek a kdekoľvek v reálnom čase. viac informácií
A omnoho viac...
Školské fotogalérie, automatické zálohovanie dát, elektronická nástenka, export na sociálne médiá, školský kalendár a množstvo ďaľších funkcií.
S programom od aSc sme veľmi spokojní. Je uživateľsky prívetivý a pracuje spoľahlivo. Človek nemusí byť počitačovým odborníkom na to aby ho mohol používať. Program naozaj šetrí čas a robí prácu omnoho ľahšou. Veľmi sa tešime z novej funkcie plánovača úvazkov.
Peter Lechner
NMS Mayrhofen
Rakúsko
Na našej základnej škole používame ETK od školského roku 2013/2014. Skúsenosti s ním sú veľmi pozitívne.
Angelika Falgschlunger
VS Matrei a. Br.
Rakúsko
Speech Icon Zobrazit další příspěvky...
Better Timetable

Spolupracuje s vašim aktuálnym systémom

Nemusíte hneď zmeniť váš školský informačný systém - EduPage vie spolupracovať aj s inými systémami. Dali sme si záležať na tom, aby ste si mohli vybrať také funkcie, ktoré možno chýbajú vášmu aktuálnemu školskému informačnému systému a používať oba systémy paralelne. Ak sa v budúcnosti rozhodnete, že vám EduPage vyhovuje a chcete z neho využívať viac funkcií, budú tam už na vás čakať.

Zamerané na komunikáciu

Už 20 rokov vyvíjame IT systémy pre školy a nič nie je pre nás väčšou výzvou ako zjednodušiť komunikáciu medzi rodičmi a školou. Toto naozaj posúva školské dáta na novú úroveň. Tým, že rodičia majú prístup k údajom o dochádzke, známkam, domácim úlohám, učivu, atď, už viac nie sú neinformovaní a môžu sa viac zapájať do vzdelávania svojich detí.

Better Timetable
Better Timetable

Hocikedy, hocikde

S EduPage máte prístup k školským údajom kdekoľvek ste. Môžete zadať domácu úlohu z domova, kontrolovať suplovanie z mobilu a zadávať dochádzku z tabletu priamo v triede. A najlepšie je, že takto sú dáta omnoho bezpečnejšie, ako keby ste ich mali uložené lokálne, pretože v prípade krádeže počítačov nemôžu byť zneužité a nestratíte ich.

Skvelý dizajn

Vaša škola je super, tak prečo by ste nemohli mať skvelú web stránku? Profesionálna web stránka povzbudí vašich zamestnancov, priláka rodičov do vašej školy a nakoniec... vaša škola si ju zaslúži.

Better Timetable
Už máme školský informačný systém, môžeme aj tak používať EduPage?

EduPage funguje veľmi dobre s väčšinou iných systémov. Môže byť použitý ako kompletný školský informačný systém alebo si môžete vybrať z funkcií, ktoré chýbajú vo vašom súčasnom systéme.

Ako náročné je nastaviť EduPage?

Jednou z našich priorít je, aby EduPage bol použiteľný od začiatku. Žiadne nastavenia, inštalácie alebo import dát nie sú nutné. Každá funkcia funguje samostatne, čo vám umožní postupovať vlastným tempom.

Nie sú bezpečnejšie pre administrátora dáta na papieri?

Uložené dáta na papieri nie sú príliš bezpečné. S EduPage sú dáta šifrované a uložené v niekoľkých dátových centrách a prakticky ich nie je možné vymazať. A keď chcete, môžete si čokoľvek a kedykoľvek vytlačiť a mať tak materiály uložené v škole aj v tlačenej, aj v elektronickej podobe.

Všetko je super, ale pre mňa je rýchlejšie mať údaje na papieri.

Možno áno. Ale na druhej strane: rodičia sa nedostanú k vášmu papieru. Určite by mali vedieť, čo sa deje v škole. Ak zadáte informácie v mobilnom telefóne (a to nielen kvôli bezpečnosti dát), rodičia môžu hneď tieto informácie vidieť. Pokiaľ je potrebné vytvoriť štatistiky alebo vyplniť nejaké formuláre, nemusíte dáta zadávať znova.

Čo robí EduPage výnimočným oproti iným školským informačným systémom?

Náš systém je používaný v 175 krajinách viac ako 20 rokov. Sme odborníci na školstvo a veríme, že vám môžeme pomôcť nielen s vecami, ktoré musíte robiť, ale taktiež urobiť vašu každodennú prácu zábavnejšou a zaujímavejšou.

Je bezplatná verzia naozaj zadarmo?

Áno, základná verzia je zadarmo. Tisíce škôl používajú EduPage zadarmo ako svoju web stránku. Zverejňujú rozvrhy a denné suplovanie, texty o svojej škole, zdieľajú fotografie, odosielajú správy. Dokonca aj v bezplatnej verzii môžu učitelia pracovať aj s ostatnými funkciami. Neexistuje žiaden limit, okrem vodoznakov na vytlačených dokumentoch. Akonáhle ste si istí, že systém je pre vás to pravé, môžete si kúpiť elektronickú triednu knihu a internetovú žiacku knižku len za 7 EUR za mesiac!

Speech Icon Máte na asc otázku?
Školský systém Edupage
Pre slovenské školy je súčasťou balíka ascAgenda Komplet.
Cenník ascAgenda Komplet

Vyskúšajte EduPage

Jednoducho vyplňte formulár napravo a pošlite nám kontaktné údaje na vašu školu.