• Internetová žiacka knižka

• Internetová žiacka knižka je priamo integrovaná do Vašich EduPage stránok. Učitelia sa môžu prihlásiť a zadať známky členené podľa udalostí(písomka, skúšanie, veľký test a pod). Udalosti možu mať rôzne váhy. Takto zadané známky si môže rodič pozrieť pomocou mena/hesla. Taktiež sa priamo sťahujú do aSc Agendy pre ďalšie spracovanie a tlač vysvedčení.
          • Kalendár

• Na www stránky môžete zadávať udalosti zo života Vašej školy: dátum klasifikačnej porady, kedy je plánované rodičovské združenie, v ktorom týždni sú maturity, ...
          • Fotoalbum

• Do www stránok už možno pridávať Vaše obrázky v novom module Fotoalbum. Obrázky je taktiež možné priradiť učiteľom, triedam, či krúžkom
          • EduPage pre slovenské školy

• Stránky EduPage sú od 15. januára k dispozícii pre Slovenské školy. Kompletná prezentácia Vašej školy alebo rozšírenie Vaších existujúcich www stránok. Zadarmo pre slovenské školy.
          • Nová verzia programu aSc Rozvrhy

• Na stránkach programu aSc Rozvrhy je k dispozícii novšia verzia programov Rozvrhy a suplovanie. Obidva programy umožňujú jedným kliknutím odoslať aktuálne údaje na Vaše EduPage stránky.
          • Nová verzia programu aSc Agenda

• Nová verzia programu aSc Agenda umožňuje kedykoľvek odoslať aktuálne známky do elektronickej žiackej knižky na Vašich EduPage stránkach.