Websitesi
Binlerce okul EduPage'i güçlü online fonksiyonlarıyla websiteleri olarak kullanmaktadır.
Elektronik sınıf kaydı
Akıllı sistemimiz bilgisayar tarafından yapılabilecek hiçbir işin öğretmen tarafından yapılmamasını ve bir kere girilen bilginin öğretmen ve veliler tarafından erişilmesini sağlar. read more
Not Takibi
Öğretmenler öğrenci notlarını, ödevlerini ve sonuçlarını her hangi bir yer ve zamanda girebilir ve veliler durumdan haberdar edilir. Ortalamalar, değerlendirmeler ve raporların tamamı otomatik olarak sizin için yapılır.
Online Sınıf Yoklaması
Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin devam durumlarını takip edebilirsiniz. Velilere öğrencilerinin geç gelmesi veya gelmemesi durumunda ihtiyacınız olan tüm istatistikleri hesaplayın. read more
Ders Programı
Okulunuzun ders programını online olarak yayınlayabilir ve EduPage'in otomatik olarak sınıf yoklamasını, takvimleri ve yoklama takibini kullanmasına izin verin. read more
Öğretmen Değişlikliği
Geçici öğretmen değişikliğini online olarak yönetin. Online ve mobil yayınlanmanın yanında tüm değişiklikler sınıf yoklamalarına ve takvimlere otomatik olarak girilmektedir.
Ödemeler
Ödemeleri girin, velilere uyarılar gönderin ve banka hesabından ödemeleri çekip eşleştirin. EduPage ödeme sistemi size işten vakit kazandırır ve öğretmenlerinizin sınıflarından para toplamalarından kurtarır.
E-Öğrenme
Öğretmenler sınıfta kullanmak veya ev ödevi vermek üzere e-öğrenme materyali hazırlayabilir ve paylaşabilirler. Sınav modülü öğrencilerin sonuçlarına göre otomatik olarak notlandırabilir.
Mobil Uygulama
EudPage'in anahtar özelliklerinden biri de mobil uygulamasıdır. Tüm özelliklere mobil cihazınızdan hızlıca ve kolayca erişilebilir. Öğretmenler notları girebilir, öğrenciler E-Öğrenme testlerini ve daha fazlasını yapabilir. read more
Ve daha fazlası...
Okul fotoğraf galerisi, veri yedekleme, elektronik ilan tahtası, sosyal medyaya aktarım, okul takvimi ve daha birçok özellik.
We are extremely pleased with the aSc program. It is user-friendly and very reliable. You do not need to be a computer whizz-kid to use it.
Peter Lechner
NMS Mayrhofen
Avusturya
We started using the electronic class register at our primary school in Matrei am Brenner in the 2013/14 school year. Our experiences so far have been very positive.
Angelika Falgschlunger
VS Matrei a. Br.
Avusturya
Speech Icon See more testimonials...
Better Timetable

Works with your current system

No need to switch your current school management system - ascEdupage fits in neatly with other systems. We have taken great care to make sure you can choose features that your current school management system might be missing and use these features smoothly in tandem with your existing system. If, at some point in the future, you decide that ascEdupage works well for you and you would like to start drawing on its other features, they are right there waiting for you.

Focus on communication

We have been developing academic IT systems for over 20 years and nothing has been as challenging as supplying opportunities to streamline school-parent communication. This really takes school data to a whole new level. By giving parents access to their children\'s attendance record, grades, homework, syllabuses, etc., they are no longer in the dark and can play a more hands-on role.

Better Timetable
Better Timetable

Anytime, anywhere

With ascEdupage, you can access your school wherever you are. You can deliver homework from home, check substitution on your mobile device and be registered as present via tablet from the classroom. Best of all, data are much safer here than if stored locally because they cannot be lost or abused if computers are stolen.

Sleek design

Your school is awesome, so why not set up a website to reflect that? A professional website boosts the morale of all staff, attracts parents to your school and, when all is said and done, your school deserves it.

Better Timetable
Okulumuzun okul yönetim sistemi var. EduPage'i kullanabilir miyiz?

EduPage birçok 3.parti sistemlerle uyuşabilmektedir. Tam sistem olarak kullanılabileceği gibi sisteminizdeki eksikleri giderme amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

aSc Edupage'i kurmak ne kadar çaba gerektirir?

Önceliklerimizden biri de EduPage'i ilk kullanımdan itibaren kullanılabilir hale getirmektir. Kurulum, yükleme veya veri yüklemesine gerek yoktur. Her özellik size kendi yolunuzda çalışabilmeniz için kendi başına çalışır.

Okul yönetimini kağıt üzerinde tutmak daha güvenli değil mi?

Veriler kağıt üzerinde tutmak güvenli değildir. EduPage ile verileriniz çoklu veri merkezlerinde şifrelenmiş olarak tutulur ve silinmesi imkansızdır. Dahası EduPage ile eğer isterseniz verilerinizi okulunuzda tutabilir ve istediğiniz her hangi bir şeyi yazdırabilirsiniz.

İyi güzel de kağıt üzerinde çalışmak benim için daha hızlı.

Belki. Fakat şunu düşünün: Veliler kağıtları okuyamaz. Velileriniz okulda neler yapıldığından haberdar olmak isterler. Fakat bilgileri mobil telefona girerseniz velilerinizin anında görebileceği verileri saklamakla kalmaz aynı zamanda istatistik oluşturmak veya form doldurmak istediğinizde tekrar yazma zahmetinden kurtulursunuz.

aSc Edupage'i diğer okul yönetim sistemlerinden ayıran nedir?

20 yıldan uzun bir süredir 175 ülkede hizmet vermekteyiz. Okul üzerine uzmanız ve sizlere sadece zorunlu olduğunuz konularda yardımcı olmayacak, okulunuzun güzelleşmesi için çaba göstereceğiz.

Ücretsiz sürüm gerçekten ücretsiz mi?

Evet, Temel Sürümü ücretsizdir. Binlerce okul EduPage'i web sayfaları olarak kullanmaktadır. Okullar haber yayınlamakta, fotoğraf, ders programlarını ve geçici öğretmen atamalarını paylaşmaktadırlar. Hatta ücretsiz sürümde öğretmen diğer özelliklere de ulaşabilmektedir.

Speech Icon Any questions about ascEduPage?

Try ascEduPage

Simply fill in the form on the right and send us your school\'s contact information. It will be a pleasure for us to create an ascEduPage system you can call your own.